Hieronder informatie voor ondernemers over de deelname aan de acties en evenementen in Ede Centrum.

 

Gratis workshops 'Voorkom een overval'

Op dinsdagavond 1 maart a.s. worden in het Raadhuis te Ede, Bergstraat 4, gratis workshops georganiseerd omtrent overvallen. Op dinsdagavond 1 maart a.s. worden in het Raadhuis te Ede, Bergstraat 4, gratis workshops georganiseerd omtrent overvallen.

Tijdens interactieve workshops horen detaillisten en hun werknemers hoe ze een overval kunnen voorkomen, hoe ze dienen te handelen tijdens een overval en welke stappen gezet dienen te worden na een overval. Op een informatiemarkt zijn bovendien circa 15 organisaties aanwezig die deelnemers voorzien van informatie omtrent veiligheid en overvalpreventie. Het Hoofdbedrijfschap Detailhandel, de Kamer van Koophandel, het Openbaar Ministerie en de Politie zijn aanwezig om vragen te beantwoorden. 

 

De bijeenkomst is geheel kosteloos en wordt mogelijk gemaakt door het Hoofdbedrijfschap Detailhandel, de Kamer van Koophandel, de Politie en de gemeente Ede. De SBE steunt dit initiatief en hoopt dat veel ondernemers en werknemers aanwezig zullen zijn. Voorkomen is immers beter dan genezen.

Meld u aan

 

 

Terug