Mijn naam is Arnold Vlastuin, 35 jaar, woonachtig in Ede, ben getrouwd met Gerarda en we hebben drie kinderen. Sinds 15 jaar ben ik eigenaar van dierenspeciaalzaak ’t Guppy in Ede.
Inmiddels heeft onze speciaalzaak grote bekendheid gekregen in deze regio. Dit is mede te danken aan mijn voorliefde voor organiseren. Telkens opnieuw betrap ik mezelf erop dat ik het liefst bezig ben met het bedenken van thematische acties.
Voorbeelden hiervan zijn ’s werelds grootste hondenwasdag waar we meerdere vermeldingen in het Guiness Book of Record mee hebben behaald.
Maar ook de organisatie van het kwaliteitspaviljoen Aqua Plaza, wat onder andere als publiekstrekker van het tuinevenement Fleurig werd ingezet.
En bij alle acties die we bedachten hebben we zoveel mogelijk gestreefd naar het vergroten van de naamsbekendheid van ’t Guppy. Niet alleen in Ede, maar ook ver daarbuiten. Het is dan heel plezierig om te zien dat de inzet beloond wordt. Steeds meer dierenliefhebbers weten de weg naar de Schaapsweg te vinden.
Op de uitnodiging om voorzitter te worden van de SBE werkgroep promotie & communicatie ben ik graag ingegaan. Vanzelfsprekend ben ik als inwoner van Ede, maar ook als ondernemer in Ede, sterk betrokken bij alles wat Ede Ede maakt. Met het voorzitterschap hoop ik een steen te kunnen bijdragen aan een aantrekkelijk Ede Centrum en de verbetering van de concurrentiepositie van Ede als winkelstad.
Mijns inziens ligt er nog veel werk op dit terrein. Dit los je niet op als individu. Een dergelijk doel bereik je alleen door effectief samen te werken.De eerste bijeenkomsten die ik in defunctie van voorzitter heb bij mogen wonen, gaven absoluut blijk van goede wil. Ik ben er sterk van overtuigd dat we gezamenlijk hele mooie dingen gaan doen in Ede Centrum. In ieder geval ben ik voornemens me voor de volle honderd procent in te zetten.
Vriendelijke groet,
Arnold Vlastuin